| SiLeNt_8125 a întrebat:

Salutare sunt nou pe aici si am cvena nelamuriri in legatura cu jocul Pro Evolution Soccer 2010 full(piratat). Voi pune 2 intrebari pentru. a nu deschide 2 topicuri cu tema pe acelasi joc...deci sa incepem:
1.Il joc pe 1024x...nu mai stiu cat, dar in fine, si se misca bine dar dupa jumatate de ora incepe sa scada fps...nu stiu chiar cat dar scade pentru ca incerc sa fac o scema mai grea(elastico cu dinho) si se misca mai in reluare(dar nu deranjand) si as vrea sa stiu ce sa fac sa mearga mai bine, credeti ca daca dau pe 800 merge mai bine? apropo sistemul meu de operare este:XP sp3, intel celeron inside, processor 530, 1.73 Ghz, 650 Mhz, 1 MB 2Lache, accelerator X3100, 2GB ddr placa video Intel Mobile Phone parca sau Intel Mobil, 358 VRAM(aici nu am probleme).
2 A doua ar fi asa daca il dau pe 800x600 pot sa schimb detaliile pe high deoarece imi permite VRAM-ul dar totusi imi va sacada daca il dau pe 800 pe high? Cam asta ar fi, pfff cat am mai scris!

1 răspuns:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Esti sigur ca nu ai virusi? oricum ar trebui sa iti mearga cu o rezolutie mai buna incearca din prima cand intri in joc sa pui 1152x864 sa vezi daca merge in reluare.