| Daragangabriel10 a întrebat:

Am un router Zyxel si ieri am avut fluctoatii de curent, routerul functioneaza dar nu primeste si nici nu imparte semnalul de la internet, din cate am inteles trebuie cumva bagat iar un cod sau ceva de la furnizorul de net (Akta), stie cineva cum pot face asta? Si daca e cineva care sa fii patit la fel vreau sa stiu sa sa imi spuna cum a rezolvat el problema, Multumesc anticipat ^.^

1 răspuns:
| albastrel123 a răspuns:

Cea mai simpla metoda este sa suni la ei. Nimeni nu iti poate da codurile de configurare in afara de operator