| F4T4L a întrebat:

Am un Samsung Note 3 neo LTE sm-n7505 si mi-am bagat azi un nou android, deci cand il pornesc apare sigla cu Samsung galaxy note 3 neo dupa apare cercul acela cu sigla Samsung si ramane sigla Samsung si nu se porneste.Va rog spuneti-mi cum se porneste dau funda! Vreau raspuns pas cu pas!

4 răspunsuri:
| Alexandru_Jorj_1980 a răspuns:

Ce android ai băgat?

| F4T4L explică (pentru Alexandru_Jorj_1980):

4.4.2 Bulldog ROM

| Alexandru_Jorj_1980 a răspuns:

Ori e ceva problema cu actualizarea (l-ai actualizat de prea multe ori) ori e stricata o placa din el.

| andy14 a răspuns:

Ai pus custom rom(adica un android care nu este este luat de la cei de la Samsung)? Daca da intra aici http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N7505/ROM/
Iti iei odin si iti specifica cand il descarci unde sa pui ce ai descarcat, intri in odin te pune sa pui firmware-ul, pui telefonul in downloading mode dau start si gata.