| adriann12344321 a întrebat:

Salut TPU
Am un stick de 4GB si vreau sa pun muzica pe el imi mere si cand sa il bag la masina ca am acolo sa bag stic si imi spune ca sticul este gol.
Ce sa fac? sad

7 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Incearca cu altul cat de scump sa fie sau formateaza l si apoi incearca

| Rogojina_Adrian_1998 a răspuns:

Poate ai pus melodiile mp3 si casetofonul tau de la la masina nu citeste mp3 si de asta nu merge incearca sa le faci track. Funda?

| Roșu_Daniel_1994 a răspuns:

Daca bagi muzica in foldere pe stick si bagi stck-ul la masina nu o sa mearga.
incearca sa nu bagu mujzica in foldere P.S: si tata are stck pentru masina big grin

| horia2012 a răspuns:

Coiie melodiile din nou pe PC si formateaza-l FAT32. Punele la loc si o sa mearga.

| horia2012 a răspuns:

Scuze. "Copie"

| adriann12344321 explică:

Horia2012 cum sa le fac FAT32 ai u video in care ma poti ajuta terog frumos?
Sau sa imi spui pasii pe care trebuie ca si urmez!

| adriann12344321 explică (pentru adriann12344321):

A am uitat cand le pun le pun in format bs.player ajutati-ma va rog