| Budescu_Gina_1970 a întrebat:

Vreau sa imi pun muzica pe stic dar nu merge nu imi apare nimic am salvat muzica cand sa o copy nu merge nu imi apare nimic am scos sticul l-am bagat din nou dar nimic ajutati-ma va rog cat mai repede

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ai nimic pe stick, incearca sa-i dai o formatare, ca sa scapi de erori si de eventualele infectii si sa-l faci din nou functional.

| gelu1970 a răspuns:

Gina, haide sa o luam pe rand.
formatezi stick in formatul original.
incearca apoi sa treci muzica pe stick.
pc ti-l detecteaza?
daca da, atunci ar trebui sa poti trece muzica si alte date pe stick.
in caz contrar spune-mi.