| Impulsalex a întrebat:

am un telefon (Allview p6 pro) ce nu merge cam bine ma puteti ajuta.Cum ar fi
-cand fac o poza mi se salveaza si cand ma uit in gallery la poza imi zica ca poza nu poate fi micsorata
-cand descarc o muzica de pe Google mi se descarca si cand s-o deschid imi spune fisierul nu pote fi deschis
-cand ma uit pe YouTube​ la un video si dau putin inapoi adica derulez videoul inapoi imi da eroare la video.
Ma puteti ajuta va rog frumos

1 răspuns:
| denis223 a răspuns:

Reseteaza-ti telefonul din fabrica neaparat pana nu se duce de tot.
Ca sa faci asta : Du-te la setari, si cauta backup si resetare sau ceva asemanator care contine cuvantul "resetare" reseteaza-l de acolo si apoi ar trebui sa isi revina si sa mearga ca nou.De obicei se intampla lucruri de genul cu telefoane care nu au mai fost resetate de mult timp.Bafta!