| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

Am o problemă, am dat sa descarc in graba un document pdf in telefon (Samsung galaxy s5) de pe google chrome și din greșeală am apasat pe ceva care banuiesc ca printeaza documentul ( nu mi-l mai salveaza decat in altceva decat pdf si nu il pod vedea decat in "preview" pentru printare. Cum repar ce am stricat? Ma puteti ajuta? vreau sa descarc din nou documentele. Ah, da. nici ju ma mai întreabă cum sa le descarc, le descarca direct in printer.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Resetare generala

| LinxCont a răspuns:

Se merge in setari la aplicatii si se cauta aplicatia aceea cu printarea si se anuleaza setarea de a fi aplicatie implicita (default) (Clear defaults sau Stergere valori implicite).
http://www.greenbot.com/......droid.html