| BaGuBoY a întrebat:

am un wifi destul de bun (parerea mea), acum cateva luni imi mergeau de ex :
Clash of clans - nu mi-se incarca bara
Clash Royale - Asemenea
Cs 1.6 - nu gasesc nimic la >favoriteonline sau sa ma conectez pe un sv classic, furien etc.
Fratele meu a schimbat parola de la wifi, inainte de astea jocurile de mai sus imi mergeau pe wifi acum nu, ce pot face? Pe internet, Facebook, Youtube imi merge bine. P.S wifi-ul este de la Clicknet Romtelecom. Dau funda celui care ma ajuta. Multumesc sad

1 răspuns:
| Anonymous1995 a răspuns:

Nu este vina internetului, este din vina jocurilor. Incearca sa reinstalezi alta versiune de cs 1.6 iar celaltalte sa le stergi si sa le reinstalezi iar.