| aloken a întrebat:

am Windows 10 Pro iar cand il deschid booteaza imi apare lock screenul iar cand dau enter sau alta tasta nu ma da sa bag parola si nici dand click nu merge am apasat pe toate tastele posibile chestia e ca inainte mergea sa dau enter si imi dadea sa bag parola asa ca trebuie sa i dau restart de la un buton de pe unitate iar dupa merge, tastatura si mouseul sunt compatibile cu windowsul deoarece cum am zis si mai sus mergea inainte.Dar sa va mai zic o faza inainte tot asa facea cum am zis mai sus (scuzati-ma ca ma repet) dar dupa cateva sapt. parca sa reparat singur si mergea sa dau enter. Disk-ul C nu este ocupat nici jumate iar D-ul este trecut de jumate cu muzica in el si 10 jocuri+poze dar care nu ocupa mult, asa doar sa stiti.Ce ar trebui sa fac casa mearga din nou sa dau enter cand este lockscreen-ul si sa ma dea sa imi bag parola? Ar trebui sa dezactivez lockscreen-ul? PLZ help. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Reinstaleaza-l din nou, si evita update-urile, sunt doar niste esecuri de la Microsoft, au dat pe la stiri ca de la un update uni oameni li s-au blocat calculatorul