| Chief a întrebat:

Am windows 10 pro versiunea originală și a trebuit să-l reinstalez deoarece nu voia să booteze, dar l-am reinstalat din opțiunea pe care o are să instalez fara stick. Problema mea este că atunci când caut ceva in bara de cautare, de exemplu control panel, îmi apare la rezultate dar nu se deschide când dau click pe el. Unele aplicatii se deschid, altele nu. Mă întrebam dacă mă puteți ajuta. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu se deschide panoul de control? cred ca mai bine il reinstalai de la zero de pe stik sau da upgrade la el ca o aparut o noua versiune mai buna

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca l-ai instalat corect de la A la Z ar terebui sa mearga fai un rebot fara sal dezinstalezi incearca