| stefstefansteff123 a întrebat:

as avea si eu 2 intrebari:
As dori sa stiu daca exista vreo imprimanta ce poate sa scoata cele 4 tipuri de coli (a1, a2,a3,a4)
Si cum scot fotografii pozele la imprimanta, gen ce dimensiuni trebuie si ce aparate

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Sunt anumite imprimante, gen Canon Pixma MG 7750 care scoate direct pozele, daca ii pui hartie pentru poze. NU am incercat sa vad cum le scoate insa colile A4 le face destul de bine. Poze nu prea scot la imprimanta insa diferite documente, da. Numai bine!