| Rizer a întrebat:

Buna
as vrea asa stiu daca as putea sa scot pe foi colorate ceva de pe un cd (sa scot la imprimanta ceva de pe un cd dar sa scot pe coli colorate de hartie) nu pe foi albe pe foi colorate ca sa para mai interesant!

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Desigur cum sa nu in loc de foaie obisnuita bagi o foaie colorata! si dupa cd merge!winking

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pune foile in imprimanta in locul celor albe. Ai grija sa nu fie prea apropiate culoarea fontului si culoarea paginii ca sa se vada scrisul (adica daca pe albastru inchis scrii cu mov sau indigo, n-o sa se vada nimic).

| antonius74 a răspuns:

Da, se poate. si sora-mea a facut asta pentru a lista invitatiile de la ziua ei happy

| titusfresj a răspuns:

Merge...eu am facut invitatiile profesorilor la banchetul de clasa a 12-a pe foi dintr-alea...iese super.