| ilie a întrebat:

Buna tuturor, am o rugaminte, cine ma poate ajuta. Caut un program pentru fotografii, alb-negru si cele color mai vechi pe care sa le trec prin imprimanta pentru reconditionare si apoi sa le scot pe hartie fotografica.Va multumesc am mare nevoie sa-mi refac pozele de familie, sunt fotorafii vechi foarte dragi mie. Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi orice program pentru prelucrare foto.
Cel mai usor obtii poze alb negru: tiparindu-le cu imprimanta alb-negru sau doar cu cartus alb-negru (color dezactivat), cu gradiente de gri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Photo Studiu 5.5 are optiunea,, Autocorector", la efecte,, balck&white",,, sepie"etc sper sa te ajute fiindca e usor de folosit.