| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa fac turbo la un I5 4460 3, 2 la 3, 4 ghz ce mi-ar trebui sa fac o racire buna? am pasta termoconductoare ce imi mai trebuie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pasta conductoare trebuie pusa chiar daca nu este overclock-at.Racirea buna se poate face si prin adaugarea unui ventilator de carcasa.
Imi permit sa-ti atrag atentia ca overclockarea se face respectand anumite reguli. Te rog sa citesti pe aici: https://www.google.ro/#q=overclock+procesor