| JockerStoica a întrebat:

As vrea sa imi iau un iphone 7 plus si nu stiu ce culoare sa aleg.
Ma gandeam la un gold pentru ca sunt de parere ca arata cel mai bine.
Voi ce culoare ati alege?
Funda!

7 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Negru sau gri... gold e practic de cocalari. oricum, ca baiat. altfel arati in negru. Orice arata bine in negru. e splendid. verifica pe Youtube big grin

| LoneWolff a răspuns:

Sa sti ca arata bine si pe negru, dar si cum vrei tu arata bine.

| AnonimaStyles a răspuns:

Gold e de cocalari. Ia ti negru (pe cel mat, ala lucios am inteles ca se zgarie repede) sau silver

| pruneeex3 a răspuns:

Pentru fete a-r merge Rose Gold sau Gold, de asemenea culoarea Rosie.
Pentru baieti a-r fi Negru, Gri, Gold si evident Rosu happy

| Daniel9988 a răspuns:

Gold iese prea mult in evidenta...Au dreptate cei care ti-au zis ca-i de cocalari.Plus ca nu-i o culoare la moda.As alege negru...Dar varianta clasica, nu Jet Black, pentru ca ala se zgarie mai usor fiind lucios.Negrul va fi intotdeauna cool, mai ales pentru telefoane.

| TMAIGL a răspuns:

Nu-ți recomand sa faci greseala de al cumpara!
Îți spun din propria experiența, e un telefon vechi, se cunoaște când îl ții in mâna, eu nu am găsit să-l dau la schimb pe un s8 și diferența, pentru un ecran cu 1080hd nu merita sa dai 3000 de lei sau mai mult dacă îl i-ei nou!
Camera ce pot sa zic e buna, dar dacă o compari cu cea de pe s8 e varza, iOS e praf, din doua in doua zile ii dau un restart ca se blochează, poate o sa am noroc cu iOS 11 in toamna.
Am comparat și cu un s8 și mi-a picat fața când am văzut ecranul ăla 2k, și culori vii și clare!
Mai bine îți i-ei un s8 părerea mea este ca e mai bun andoridul sa îmbunătățit nu mai este ca acum 3 ani! Nu mai da rateuri cum da iOS-ul!

| MyloveisJamaica a răspuns (pentru TMAIGL):

Auzi, cum poti sa spui ca trebuie sa dai reset la Ios din 2 in 2 zile ca se blocheaza? cauta pe Youtube iphone 7 plus vs Samsung galaxy s8 plus sa vezi cine castiga! Si sa iti mai spun o chestie! Iphone 7 plus a batut si Samsung galaxy note 8 care de abia a aparut acum! Sa cauti pe Youtube! Eu am 7 plus de 3 luni si nu s-a blocat macar odata si e rapid rapid! Si ios e cu mult peste Android! Mai bine te informezi si tu si dupa vorbesti! Pana atunci, iPhone Rullz!