| Bãnicã_Valentin_2000 a întrebat:

as vrea să mă apuc de Youtube dar nu am idei de nickname-uri, pls help!

9 răspunsuri:
| GrigoreVarlam a răspuns:

Bănică fără frică

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nickname?

| asuari a răspuns:

Pai numele real e cel mai bun... daca nu cauta un nume care sa te reprezinte de exemplu semnificatia acelui nume sa ti se potriveasca perfect.

| stefan563 a răspuns:

Sfantu Dracu, aTom, Banica Mondialu, Blue kill, sau numele real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si despre ce va fi canalul tau de Youtube
Eu zic ca cel mai bine ar fi sa iti pui ceva simplu de exemplu:
Daca ai un al doilea prenume il poti pune langa Valentin
Sau poti folosii chiar BanicaValentin.

| Clorox a răspuns:

Just don't!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-ai idei pentru un nickname care sa te reprezinte, nu cred ca vei avea idei nici pentru un continut prea bogat sau interesant.

| Mimo2 a răspuns:

Poti folosi chiar numele real!
mi se pare destul de bun "Banică Valentin"

| Ruski a răspuns:

Salutare! Poti pune la numele canalului porecla ta, numele tau, sau ceva care te reprezinta. Iti urez succes cu Youtube-ul, desi nu cred ca vei avea pentru ca oamenii din Romania stiu 10 youtuberi mari si doar la ei se uita.