Întrebare recomandată | UserWithNoName a întrebat:

as vrea sa stiu daca aceste componente sunt compatibile? Acesta este wishlist-ul meu https://www.forit.ro/vizualizare-wishlist/9378/

Răspuns Câştigător
| n0rthestside a răspuns:

Auzi 750w pentru un gtx 1050ti si un ryzen hmmm cred ca daca ai baga 600w si o carcasa cv mai mica ar fi perfect

2 răspunsuri:
| JDI1MARCEL a răspuns:

Sal, nu iti trebuie cooler pentru acel procesor - si eu am Ryzen - sunt banii aruncati pe geam. As avea o obiectie cu placa video - la banii aceia gasesti placa 1060 6GB cu garantie pe olx sau okazii - vezi ca este mare oferta de placi astazi