| Marian2314 a întrebat:

as vrea sa stiu de la voi care dintre aceste telefoane merita sa-l cumpar? Allview X3 soul sau HTC? Dau funda! Vreau sa stiu de ce sa-l cumpar pe asta si nu pe ala.
http://m.emag.ro/......DYGVK3BBM/

http://m.emag.ro/......DB6BWYBBM/

Răspuns Câştigător
| Haruta_Alex_2000 a răspuns:

Allview X3 Soul deoarece are 3 gb ram in comparatie cu HTC care are 2 gb / si are o baterie mai puternica

2 răspunsuri:
| EkToR a răspuns:

Sfatul meu nu te mai increde in numerele de la Allview pentru ca aceste telefoane sunt branduite si sunt doar cifrele de ele in rest foarte slab am testat un x3 si un Lg care in specificati era mai slabut si ghici ce...Lg a batut la teste acel x3.
Te sfatuiesc sa te duci pe HTC si daca tot dai 12-13mili pe Allview cauta si un HTC tot in pretul ala daca tot vr sa mergi pe HTC sau allvew...
Deci eu m-as duce pe HTC.

| Marian2314 explică (pentru EkToR):

Pai la review-uri am vazut multe comentarii ca sunt bune, as vrea sa incerc, are unchiul meu HTC de ala si m-as gandi la un Allview.