| NonameQWERTY a întrebat:

as vrea sa va intreb dupa ce am cumparat un SSD ce trebuie sa fac (in primul rand sa schimb windowsul da?).

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este obligatoriu sa schimbi sistemul de operare dar este bine sa-l instalezi pe SSD, iti va merge ceva mai bine decat pe HDD.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bagi. dupa va trebui sa instalezi Windowsul, logic daca nu e nimic pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

+1

| gelu1970 a răspuns:

Daca nu vrei sa formatezi poti sa clonezi hdd si asa iti transferi totul pe ssd. nu sa copiezi ci sa clonezi.