| Aenoenienanonim a întrebat:

Salut.am un laptop vaio, cu windows vista premium incorporat. Pana acum a venit un baiat sa mi-l faca ca eu nu stiam sa reformatez laptop. dar chestia era ca el nu il reformata. Ii facea decat backup. Si ma gandeam sa imi schimb windowsul din vista in xp. Si vroiam sa intreb in primul rand daca se poate. Apoi, dupa ce il reformatez cum gasesc driverele, etc? multumesc.,

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Da se poate, doar ca ai nevoie de un cd botabil cu drivere sata integrate, pentru a vedea hdd-ul, iar driverele se gasesc pe siteul producatoruluiwinking

daca zici ca nu stii sa instalezi winu, mai bine chemi un specialistwinking