| razboinicii20 a întrebat:

astazi am cumparat un mouse de gaming(Trust gxt 14s) si l-am pus in PC si mergea bine, am primit si un CD cu drivere care ma ajuta sa modific comenzile la mouse si altele.
si aici e problema mouseul merge bine dar cand driverele de pe CD se instaleaza nu mai merge deloc mouse-ul pana nu dezinstalez driverele... vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Posibil ca driverele de pe cd nu sunt pentru sistemul operativ folosit de tine.

1 răspuns:
| slayer09 a răspuns:

Asta as insemna ca atunci cand instalezi driverul...sa nu il instalezi cum trebuie. Ai dat restart la calculator dupa ce ti-a instalat driverul, ce sistem de operare ai? poate ca driverul pe care il instalezi nu e compatibil cu windowsul tau, asa cum zice si gelu1970