| Robert_Roby_1984 a întrebat:

Am o problema cu un mouse A4Tech Bloody V8M!
Azi-dimineata l-am primit si mergea foarte bine!
Pana la un moment-dat cand am vrut sa instalez driverele de pe site-ul lor!
Acuma imi dau seama ca nu aveam nevoie de asa-ceva pentru ca deja aveam
Acuma, imi zice ca este un dispozitiv necunostut
Mouse-ul nu mai merge deloc
Va rog din tot sufletul meu, ajutati-ma!
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza driverele ce le-ai instalat
conecteaza mouse in alt port usb si restarteaza. asteapta sa vezi daca iti recunoaste mouse, si daca functioneaza. folosesti Microsoft update?

| Danzell a răspuns:

Foloseste un alt mouse si intra in Device manager in Mice and other pointing Devices ar trebui sa il gasesti. dai click dreapta Properties si uninstall

trebuie sa ai amandoua mouse-urile bagate ca sa il poti vedea in manager.

| StochitaCatalin a răspuns:

Trebuie așa dezinstalezi driverul și să deconectezi mouseul. Dacă nu merge încearcă să îl conectezi la atl pc ca să te asiguri ca merge