| Timpului_Masina_1998 a întrebat:

Salut, am un laptop HPpavilion g6 si nu stiu de ce nu imi merge mouse-ul... pana acum 2 saptamani mergea dar dupa ce am reinstalat windows-ul nu mai merge... am incercat sa instalez niste drivere dar degeaba. aveti vreo sugestie? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Instaleaza HP Assistant de pe pagina producatorului si acolo o sa iti dea ce drivere ai nevoie.

O zi buna.

1 răspuns:
| sergiu2525 a răspuns:

Mouse fir, wireless, specifica si tu.
ai incercat toate usb urile din laptop? sau acolo la hardware and soun in control panel ce poti face.