| ChiukiuHamsler a întrebat:

Astazi m-i s-a dat update la Windows 10, si când am intrat pe cont, audio-ul nu mai merge, imi apare cu x, In PlayBack devices si Sound Devices, nu apare nimic ca sa dau update sau Defaul Device, am mai avut problema asta, cred ca este din Device Manager, nu mai stiu exact

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Intra in device manager si vezi daca iti apare driverul de la sunet.
Daca nu, instaleza-l.
Sau daca ai avut ponturi restore anterioare, dai un restore la system.

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ce windows ai avut si de ce ai acceptat sa ti se faca updati la pc