| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi sa furat un leptop as putea sti daca pot cumva sa il gaseac? Ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca inca ai cutia de la el, mi se pare ca te poti duce la politie cu aceasta, iti ia niste coduri de acolo si normal ar fi ca atunci cand se conecteaza la internet de pe acel laptop sa ii depisteze pozitia, altfel, daca nu aveai eset smart security cu anti theft activat nu poti sa il recuperezi, incearca ce ti-am zis, poate rezolvi asa. asta poate dura ceva timp ca doar suntem in Romania laughing

| RoBoo a răspuns:

Pe politie ii doare undeva de laptop au zis ca daca am timp sa duc actele ca poate se gaseate si nu stiu ce dar nu promit nimic ca nu se stie daca se mai pot gasi. Romania ne omoara! Mersi de raspuns dar nu prea e de ajutor am crezut ca exista ceva sau cumva sa il gasesc fara politie ca pe astea nu ii intereseaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RoBoo):

Din casa sau cum ti s-a furat?

| RoBoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Din apartament