| Cristian_Razvan_1999 a întrebat:

Salut,am o problema la leptop am parola pe bios, as putea sa scap de ia fara sa desfac leptopul

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Cauta pe net daca pentru laptop-ul tau (producator si model) exista vreun cod care sa suprascrie orice parola.

Al doilea pas ar fi sa cauti un program care sa stie sa stearga parola din bios.

Al treilea pas ar fi sa il desfaci si sa ii scoti bateria de la bios.

1 răspuns:
| Cristian_Razvan_1999 explică:

Am cautat dar n-am gasit nimica, iti dau marca poate o gasesti tu "aspire5630"