| theflorinkilba a întrebat:

Avem un calculator, din pacate s-a repornit singur de multe ori in timp ce jucam 1-2 ore. Se reporenea de multe ori de pe data de 13 August 2019 nu am putut juca nimic pana la inceputului lunii septembrie. Multumesc

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Repornirea unui calculator are mai multe cauze. Poate se supraincalzeste, poate fi opera unui virus sau o memorie ram care cedeaza si trebuie inlocuita.
Numai intr-un service iti poate spune care e problema si ce e de facut. happy

| Andreeush a răspuns:

Du-te cu el la un service pentru o verificare.