| Socaciu_Andrei_1999 a întrebat:

Buna, as dori sa ma inscriu la scoala de agenti de politie, pe site scrie ca pentru sesiunea august-septembrie 2018 si ianuarie 2019 inscrierile se fac pana in data de 15 iunie 2018, eu doresc dupa ce dau bacul anul acesta sa ma inscriu la scoala de agenti la sesiunea din ianuarie 2019 deoarece pana atunci vreau sa ma pregatesc ceva mai bine si nu stiu daca pentru sesiunea ianuarie 2019 trebuie sa ma scriu acum, pana in 15 iunie 2018, sau pot si dupa?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Te inscrii pana in 15 iunie si spui ca vrei sa dai la sesiunea din Ianuarie.
Uite si aici: http://bit.ly/2JrVkSw

| Socaciu_Andrei_1999 explică (pentru Salontanul):

Multumesc!

| Socaciu_Andrei_1999 explică (pentru Salontanul):

Am citit de pe site si acolo scrie "Cererile de înscriere ale candidaţilor pentru concursul de admitere la unitățile de învățământ postliceal ale MAI (Şcoala de Agenţi de Poliţie „Septimiu Mureşan" Cluj Napoca, Şcoala de Agenţi de Poliţie „Vasile Lascăr" Câmpina şi Şcoala de Pregătire a Agenţilor Poliţiei de Frontieră „Avram Iancu" Oradea) pentru sesiunea august-septembrie 2018, se primesc până la data de 15.06. 2018.
Cererile de înscriere ale candidaţilor pentru concursul de admitere la unitățile de învățământ postliceal ale MAI (Şcoala de Agenţi de Poliţie „Septimiu Mureşan" Cluj Napoca, Şcoala de Agenţi de Poliţie „Vasile Lascăr" Câmpina şi Şcoala de Pregătire a Agenţilor Poliţiei de Frontieră „Avram Iancu" Oradea) pentru sesiunea ianuarie 2019, se primesc până la data de 23.11. 2018. " Deci la sesiunea din ianuarie 2019 pana in 23.11. 2018.

| Socaciu_Andrei_1999 explică (pentru Salontanul):

"Cererile de înscriere ale candidaţilor pentru concursul de admitere la unitățile de învățământ postliceal ale MAI (Şcoala de Agenţi de Poliţie „Septimiu Mureşan" Cluj Napoca, Şcoala de Agenţi de Poliţie „Vasile Lascăr" Câmpina şi Şcoala de Pregătire a Agenţilor Poliţiei de Frontieră „Avram Iancu" Oradea) pentru sesiunea august-septembrie 2018, se primesc până la data de 15.06. 2018.
Cererile de înscriere ale candidaţilor pentru concursul de admitere la unitățile de învățământ postliceal ale MAI (Şcoala de Agenţi de Poliţie „Septimiu Mureşan" Cluj Napoca, Şcoala de Agenţi de Poliţie „Vasile Lascăr" Câmpina şi Şcoala de Pregătire a Agenţilor Poliţiei de Frontieră „Avram Iancu" Oradea) pentru sesiunea ianuarie 2019, se primesc până la data de 23.11. 2018."

| Salontanul a răspuns (pentru Socaciu_Andrei_1999):

Ok. Atunci este bine. Sa ai succes! Si eu am fost militar. Acum sunt la pensie si ma bucur ca am urmat acesta cariera militara!

5 răspunsuri:
| Andrei_Buzduga_2001 a răspuns:

Salut! Suna la secretariatul unitatii de invatamant!