| Zveirest a întrebat:

Azi ma jucam pe laptop (Asus republic of gamers ) si a trebuit sa plec asa ca l-am pus pe repaus. Dupa ce m-am intors si l-am deschis imi apar vreo 9 desktopuri si pagina de intrat in cont. Am intrat si am vrut sa il inchid si nu a mers. Am scos bateria si l-am pornit iar dupa mi s-a blocat cu sigla de la windows. Am scos iar bateria si cand l-am ddschis imi apare system recovery. Trebuie sa instalez iar windowsul sau are vreo problema. Dau dunda cine stie ce are

Răspuns Câştigător
| PappZsoltAndras a răspuns:

Poate ai avut vreun virus sau ceva. Laptopul tau se pare ca s-a blocat intr-un bootloop. Poti cauta pe internet desi nu prea cred ca iti va rezolva problema.Laptopul poate iti va porni, dar virusul iti va ramane, deci va trebui sa pui din Windowsul din nou. Iti vor disparea lucrurile, dar macar virusul iti va fi sters. Imi pare foarte rau pentru ce ti s-a intamplat