| tigru123456 a întrebat:

Care e diferenta dintre Windows 7 Ultimate si Windows 7 Home Premium? Si mai am o problema...la fifa 14 imi apare,, fifa 14 has stopped working", am scos windows-ul de 3 ori, am instalat driver-ul de la placa video AMD Shapphire Radeon R7 240 2GB DDR3, chestia e ca mers pana acum

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Care e diferenta dintre Windows 7 Ultimate si Windows 7 Home Premium? "

dacă te descurci puțin cu engleza, vezi aici:

https://www.sevenforums.com/tutorials/14422-compare-windows-7-editions.html

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns:

Pentru joc nu e nicio diferenta.