| AwanderingLove a întrebat:

Care este diferenta dimtre un ipad cellular si un ipad normal?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Unul are suport pentru sim(sim folosit ca sa ai internet oriunde) si clar ca ala normal nu are asa ceva, deci depinzi 100% de zonele in care ai wifi.

2 răspunsuri:
| Akihito a răspuns:

IPadu-ul celular are slot pentru sim, putand fi folosit ca telefon. Celalalt nu are, merge doar cu wi-fi.

| OnuOnulică a răspuns:

Pe ipad cellular ai slot de cartela si poți să-l folosești ca telefon. Iar pe ipad normal ai numai wi-fi.