| CătălinKeenshi a întrebat:

Ce jocuri pot descarca pentru telefonul : Nokia N8-00? Nu are sistemul de operare Android.winking Cele mai bune jocuri si sugestii vor primi funda :*

5 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Nu ma apuc acum la isirat jocuri si alte cele, sorry, uite aicea mobile9.com,getjar.com,zedge.com
bafta multa, scuze ca nu m-am pus la insirat jocuri

Răspuns utilizator avertizat
| CătălinKeenshi explică (pentru BiletulZilei):

Eu vreau nume de jocuri. Nu am chef sa ma uit pe site-uri si etc! Daca nu poti nu-i nimic. In + nu te obliga nimeni sa raspunzi

Răspuns utilizator avertizat
| CătălinKeenshi explică (pentru BiletulZilei):

Nu " ce jocuri imi plac "... Eu am cerut jocuri, nu cu o categorie respectiva. Si in + nu te-a obligat nimeni sa raspunzi!