| mihaitare123456 a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul okazii. Este unu de incredere sau teapa. Va rog sa imi spuneti daca ati comandat ceva, si daca ati primit acel produs, sau daca era defect. As vrea sa imi cumpar un amplificator si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| elysi a răspuns:

Toate comenzile mele au fost in regula dar e adevarat ca depinde de persoana de la care comanzi. Majoritatea sunt de incredere totusi

6 răspunsuri:
| lenta a răspuns:

Este de incredere mi-am comandat si ieu un sistem nu e teapa
fundabig grin

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Depinde de la cine comanzi...eu am avut cateva comenzi si totul a fost ok

| Dope a răspuns:

Buna seara!
Mai..Sincer depinde de persoana care vinde. Fievare vanzator are niste "calificative".
Verifica daca persoana de la care doresti sa comanzi are multe calificative. Dupa parerea mea; ar trebui sa aiba minim 80%-90% calificative bune.
Eu, sincer, nu mi-as comanda.
Nu am incredere deplina in nimeni. Tatal meu lucreaza la politie si intr-o zi s-a trezit cu cazul unei pustoaice de 18 ani care comandase o tableta, si in schimb...A primit o piatra. Nu te mint, crezi ce vrei | E problema ta!
O seara frumoasa!

| mihaitare123456 explică:

Daca are 256 de produse vandute si 250 pozitive si 6 negative. Cele negative am citit, erau din cauza clientilor, sau lipsa de stoc.

| introduaicinumele a răspuns:

Depinde, daca cumperi de la un om de incredere n-o sa ai probleme, uita-te la recenzile date de altii lui sa vezi daca este de incredere.

| freud a răspuns:

Tepar okazii : PLOTUNA IONUT DORIN
User okazii: thegameionut1
Telefon: 0748381857 / 0746462262
Oras: Huedin/Cluj
Nu ridica coletele de la posta.