| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei de la Only Handmade Stuff adica astia: http://only-handmade-stuff.blogspot.ro/
Vreau si eu sa cumpar un papion de la ei si as vrea sa stiu daca sunt de incredere. A mai comandat cineva de la ei, cum sunt?
Daca nu ati comandat macar as vrea sa imi spuneti cum vi se par produsele lor la prima vedere, par de calitate? Ca eu nu prea le am cu astea.
Scuzati categoria, nu stiam unde e mai bine sa postez.

1 răspuns:
| Luminou a răspuns:

Da, sunt de incredere, si eu am comandat de la ei. Au produse foarte bune si rezistente, cred ca ti-ar placea si tie happy.
Sper ca am fost de ajutor! big grin
P.S: Nu te stresa, ai ales bine categorie happy.