| JustMeFlory a întrebat:

Ce parere aveti de siteul www.clikGSM.ro? vreau sa imi cumpar un telefon de acolo si nu vreau sa imi iau teapa. a comandat cineva din comunitatea TPU(nu neaparat dupa acest site)? Vi se pare sigur? Multumesc!

1 răspuns:
| dulshe a răspuns:

Te sfatuesc sa nu comanzi nimic de pe niciun site. Mai bine te duci tu la un magazin, vezi si productul, iar daca nu iti place sau nu merge te duci inapoi si il schimbi, in schimb pe siteuri nu e nimic sigur.