| Gion3334 a întrebat:

Cum as putea sa sterg toate setarile jocului FIFA? De exemplu : Am instalat driver-ul gamepad-ului si mi s-a inversat axa y. Si nu stiu cum sa o repar. Am dezinstalat driver-ul si tot asa se intampla in FIFA... As putea super usor, sa instalez un emulator, dar jocul e original si daca intru in online... clar iau ban laughing. Ce pot sa fac? HELP! big grin

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

In profilul tau de utilizator exista undeva un folder FIFA. Acolo isi salveaza setarile, trebuie sa gasesti si sa stergi acel folder.

| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

Din cate stiu ai in optiuni invert y axis. Încearcă acolo. Daca nu reinstaleaza jocul