| cristianbighiu99 a întrebat:

Cand intru in joc Gta San Andreas Multiplayer cand ma urc in masina/scuter nu ma lasa sa vad in fata, se vede in partea dreapta. ce as putea face. am dezinstalat jocul, l-am instalat iar de nu stiu cate ori. help! funda happywinking

3 răspunsuri:
| Nejmoq a răspuns:

Apasa pe V. Daca nu merge, inseamna ca fisierele nu sunt bune, deci cauta alt link de download.

| cristianbighiu99 explică (pentru Nejmoq):

Daca apas pe V se schimba imaginea, dar tot in dreapta se vede. Am descarcat de vreo 4 ori de pe site-uri diferite si tot asa e.

| Elena14Ely a răspuns:

Apasa pe "V" ca sa schimbi imaginea.
Funda?