| BlackMarket811 a întrebat:

Cum imi pot cenecta ps3 la monitor vga? Stiu ca iti trebuie un adaptor hdmi-vga, acesta e bun? http://m.emag.ro/......DYQC7MBBM/ Si ce pot face petru a avea sunet? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Poti sa folosest cablul rgb din pachet ca sa scoti doar audio pe el si imaginea pe adaptorul ala.
Dar ca sfat: daca ai un tv clasic, nu da banii pe adaptoare, mai bine il folosesti la "vechiul" tv consola. Si strangi bani sa cumperi un monitor cu dvi/hdmi pe viitor, respectiv il vinzi pe asta actual sa faci respectiva suma de bani.