| Alexurukay a întrebat:

As vrea sa achizitionez un http://www.altex.ro/adaptor-hdmi-vga-audio-hama-54569 pentru. a conecta un xbox 360 la un monitor cu vga dar nu inteleg cum vine partea de audio? Trebuie sa bag jackul de la boxe/casti si primesc sunet?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Eu zic sa nu cumperi prostii de astea. Cheltui banii aiurea. Mai bine strangi pentru un monitor nou, il vinzi pe actualul si iei ceva cu hdmi, calumea, nu ala.
Adaptorul ala merge doar in anumite imprejurari, doar la anumite rezolutii.