| ShakeStar2000 a întrebat:

Cum îmi pot recupera coşul de gunoi? L-am şters din greşeală şi nu îl mai găsesc. Am căutat şi pe youtube videoclipuri, dar tot nu mergea. Sau, îmi puteţi da o aplicaţie prin care am şters toate documentele pe care le aveam. ( Am încercat cu Recuva, nu merge ).

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Camelliess a răspuns:

Cel mai tare lucru pe care l-am auzit vreodata laughing))))) ha ha

| Decicumzici a răspuns:

Esti culmea. Desktop click dreapta proprieties change desktop items select/bifezi cos gunoi si ok. Ti-l pune automat in desktop. La fel si my computer si altele.

| ShakeStar2000 explică (pentru Camelliess):

Acuma, pe bune, ce-i aşa de amuzant? Te umileşti singur laughing)

| ShakeStar2000 explică (pentru Decicumzici):

Am windows-ul in română

| Decicumzici a răspuns (pentru ShakeStar2000):

Programele de recuperare completa a fisierelor marcate ca fiind sterse nu sunt deschise la public alea le au agentiile. Ce are publicul e o porcarie ce recupereaza poate 10%.