| Christoo a întrebat:

Cum pot face poza la fundal la Samsung Galaxy S Plus? Am incercat tasta de blocare si de meniu, si nu-mi iese.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce android ai pe el?

| Christoo explică (pentru sltlp):

2. 3. 3

| sltlp a răspuns (pentru Christoo):

Nu vrei sa te ajut sa pui andoid 4. 0. 3? De ce tii 2. 3. 3? Este atat de batra. Plus ca funtia aia a fost inclusa din cate stiu eu la 2. 3. 5 si superior. Daca vrei sa te ajut, imi zici. Sa nu uitam, vei avea un telefon mai rapid, si mai modern, se va misca mai bine si altele cu ics :p.

| Christoo explică (pentru sltlp):

Cum pot sa fac? Funda.big grin

| sltlp a răspuns (pentru Christoo):

Am o veste proasta pentru tinesad. tu te pot ajuta temporar sa pui ics, deoarece are cateva bug-uri pe care sigur nu le doresti, dar daca vrei te ajut sa pui 2. 3. 6