| hankearnold a întrebat:

Cum pot sa fac astfel incat sa am 2 subtitrari la un anumit film. Vreau sa citesc pe engleza si pe romana in acelasi timp, pe engleza in partea de sus si pe romana mai jos.
Am incercat sa le combin (2 sa fac 1) cu subtitles workshop dar nu am reusit.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Depinde de player si de codecuri. BsPlayer accepta doua subtitrari simultan. Incearca numai cu playerul video mentionat. Daca nu reusesti, inseamna ca un pachet de codecuri e necesar (eu folosesc K-Lite Codec Pack).
Pentru detalii si instructiuni practice, putem discuta pe privat.