| Alpha11 a întrebat:

Cum pot vedea filme pe un telefon cu android?
Ce aplicatie imi trebuie si trebuie sa mai descarc si un codec ceva? Daca da, de unde?

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Eu folosesc Mx player si sunt foarte multumit! happy Il descarci de pe Google Play si in rest iti zice el daca iti mai trebuie vreun codec.

18 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Eu folosesc bsplayer: sunt foarte multumit de el. il gasesti aici https://play.google.com/......ps/details

| Tera a răspuns:

Buna, si eu vizionez filme pe telefon cu android, am gasit in google play un program numit,, Filme Online,,(iconita este albastra cu niste umbre pe ea) care contine filme online subtritrate si claritatea este testul de buna iar filmele destul de noi, ca sa poti folosi acest program ai nevoie de un alt program pentru vizualizare eu folosesc Mx player (care este intr-adevar cel mai bun dupa parerea mea ) dar poti folosi si alt program

| bellare a răspuns:

VPlayer este foarte bun pentru toate extensiile de video. Il descarci de aici:
http://www.2androidgames.com/2013/07/26/vplayer-v1-2-8/

| DenisukuDeniii a răspuns (pentru Tera):

Heii. Am descarcat ambele programe, dar nu sunt filme subtitrate. Sti cumva de unde pot sa descarc? Merci :3

| Marius_Dobra_1994 a răspuns:

Poti folosi site-ul http://filmandroid.ucoz.ro are si aplicatie speciala pentru telefon si tableta si toate filmele au subtitrare. Sper sa iti placa

| Andrei_Andy_1992 a răspuns:

Un loc chiar ok unde te poti uita la filme online este Filme online nu au reclame deranjante deloc.

| gambooromania a răspuns:

Iti recomandam site-ul nostru, gamboo.ro, nu avem reclame pe site si avem o tema fiabila si foarte usor de folosit. Avem atat seriale cat si filme.
Nu aveti nevoie de nici-o aplicatie pentru site-ul nostru.

| cinemago a răspuns:

Http://www.cinemahd.ro/ filme online hd subtitrate

| Anghel_Silviu_Costel_1986 a răspuns:

Poti descarca din google play puffin browser, daca vrei poti alege intre o versiune gratuita a browser-ului sau una cu plata. Eu am incercat versiunea gratuita a browser-ului si am vazut multe filme pe el

| Dumitrescu_Mihai_1994_ARUR a răspuns:

Salut poti vedea pe http://www.24hd.net/ merg ok si sunt si seriale!

| Sageata_Cristi_1973 a răspuns (pentru bellare):

Unele filme nu mi le traduce iar altele nu le deschide deloc.pot vd doar romanesti si doar cele pe care mi le sugereaza

| Teoc_Raluca_1981 a răspuns:

Nu imi virusez telefonul?

| Antonio_Marius_1989 a răspuns:

Cum pot sa vad filme