| SebyNek a întrebat:

big grin!
Doresc sa cumpar un ps3 (second hand) si nu stiu care este mai bun. Am vazut ca exista la 16, 60,80, 120,350, 500 Gb... As vrea sa imi da-ti cateva informatii despre cum ar trebui sa fie, model, memorie etc...

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu are nici o treaba, 16, 60, 80, 500gb ala-i hardul consolei. Cu cat mai mare, cu atat mai bine, intra mai mult jocuri in ea. De exemplu pe cea cu hard de 16 nu vor intra prea multe jocuri in ea, daca e full memoria, vei fi nevoit sa te joci de pe cd. De aceea este recomandata achizitionarea unei console de la 120gb in sus.
Bft! happy

1 răspuns:
| Kitt3 a răspuns:

Daca vrei ps3 am eu de vanzare. Ps3 move super slim 500 gb.