| Hardy2000 a întrebat:

da-ti-mi va rog cateva Notebook-uri de pana in 1.500-2.000 lei. Vreau sa fie un notebook mic, usor de bagat intr-un rucsac, cu camera video si microfon. Cu specificatii bune pentru multimedia, nu o sa ma joc pe el. Il vreau pentru facultate sa vorbesc pe skype, sa stau pe Facebook etc. Multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Telefonul este cel mai nimerit in cazul asta, poti sa instalezi skype si FB si ai tot ce vrei pe el, in plus, este mai mic decat un notebook, incape si in buzunar si are aceleasi facilitati, video si voce.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Un Samsung iti recomnad ...sa nu iti iei Asus, iti zic din proprie experienta.

| anonimg a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D0BL92BBM/
Nu are sistem de operare.