| Isabell27 a întrebat:

Imi recomandati un telefon bun pana in 1.500 ron pentru live pe Facebook? Vreau sa se vada bine, as folosi camera frontala si nu vreau sa am surprize. Poate ceva de la Samsung sau Xiaomi. Si ce este mai bun? Un telefon care are camera frontala dubla FARA blitz, sau unul cu o camera frontala simpla dar cu blitz?

Răspuns Câştigător
| Ivanov27 a răspuns:

Daca vrei la mana a doua, iti recomand samsuns s7 edge este foarte bun, il am de cand a aparut si functioneaza perfect si are camera foarte buna. Dace vrei nou iti recomand Samsung a8 sau Huawei Honor 10 Lite. Nu este mai bun daca are blit la camera frontala sau invers, asta e o preferinta.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu am Xiaomi Redmi Note 5 și este foarte slab la cameră; dar ține bateria foarte bine. Samsung este mult mai bun la cameră; dar se descarcă repede. Dar îți poți lua un power bank.
Data viitoare tot Xiaomi o să iau pentru că nu mă interesează camera; în afară de cameră e super.

| Bogdan70001 a răspuns:

Eu zic sa mergi pe un Xiaomi Redmi Note 7 sau Pocophone F1