| Dany975 a întrebat:

Vreau sa devin gamer si am toate chestile pregatite doar ca am un dezavantaj dupa cum bine stiti ca gamer trebuie sa vorbesti in video dar eu nu stiu cum sa fac sa ma aud n-am microfon dar am usb camera si pot sa ma aud si pe skype
Deci cine poate sa-mi zica cum sa vorbesc dau funda.

2 răspunsuri:
| jokaozilio a răspuns:

Daca filmezi cu Fraps trebuie sa fie debifat ceva cu ''On Microphone'' bifeaza si dupa vezi, Sau, daca filmezi cu altceva vezi daca in timp ce filmezi ai software de la camera pornitwinking

| Dany975 explică (pentru jokaozilio):

Da filmez cu fraps dar nu-mi apare nicio chestie cu on microphone si am windows xp din cate stiu la win 7 iti apare ceva de gen oricum mersi ca miai raspuns