| luga a întrebat:

Dacă am un telefon nou și vreau să-mi pun wapp pe el, știind că eu am pe telefonul vechi wapp și vreau să dau un recovery la mesaje pe cel nou, se salvează și mesajele marcate? Și dacă am pus whatsapp-ul cu tot cu toate fișierele lui ( media, backups etc.) pe cardul SD prin File Manager, are ceva? Mulțumesc, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| DeniiSupreme a răspuns:

Daca pe telefonul nou te conectezi pe wapp cu acelasi numar de telefon, se va salva tot, trebuie doar sa dai pe "recuperare conversatii"