| anonim_4396 a întrebat:

Daca resetez pcul adica sterg toate datele trb sa reinstalez si windows-ul? Mentionez ca l-am cumparat cu windows preinstalat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu confunda telefonul cu calculatorul! Pc-ul are un sistem de operare care trebuie reinstalat, in caz ca sunt probleme grave, care ingreuneaza sau fac imposibila utilizarea lui.
Cauta tutoriale video despre instalarea unui Windows pe pc sau laptop, ca sa-ti faci o idee ce presupune si ca nu e la fel de simplu ca pe telefon sau tableta.