| mihaicat230 a întrebat:

Salut, cum pot sa reinstalez / resetez windows-ul daca nu am cd? eu vreau sa sterg tot, in afara de windows. acum am windows7 in limba romana. Va rog explicati in romana! MULTUMESC!

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Pai na nu prea poti sa-l faci ca nou (nu exista vreo functie reset ca la telefoanele mobile). acum depinde poate avea o partitie speciala cu windows-ul din fabrica (daca nu a reinstalat cineva windows-ul si a sters-o deja). vezi daca prin start menu gasesti ceva in genu "recovery".